45. Väggtelefon, LM Ericsson, tidigt 1900-tal

Ek och plåt. Med hygienlur. Ytslitage, slagmärken vid upphängningsanordning. (Längd 71)

Varunr 160302

7 December 2014

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 1 000 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

1 000 SEK2014-12-07 10:33
950 SEK2014-12-05 20:38
900 SEK2014-12-06 08:43
550 SEK2014-12-04 16:42
500 SEK2014-12-05 12:02
150 SEK2014-12-03 22:21
100 SEK2014-12-03 19:24
100 SEK Startpris

2014-12-07 Julauktion, Söndag 7 december Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-17.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms