47. Kylväska, Pepsi-Cola, Progress Refrigerator co., Louisville KY, 1950-tal

Blålackad plåt med text i relief "Drink Pepsi-Cola". Med kapsylöppnare. Färgslitage, ställvis med mindre ytrost. (Höjd 42, längd 45)

Varunr 161174

7 December 2014

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 1 400 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

1 300 SEK2014-12-07 09:48
1 200 SEK2014-12-06 22:24
800 SEK2014-12-04 23:46
750 SEK2014-12-03 23:28
700 SEK2014-12-03 22:24
300 SEK2014-12-03 22:16
200 SEK2014-12-03 19:54
150 SEK2014-12-03 18:58
100 SEK2014-12-03 18:40
100 SEK Startpris

2014-12-07 Julauktion, Söndag 7 december Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-17.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms