50. Jemt Olov Persson (f.1871)

Träskuren och delvis bemålad häst. Signerad. Mindre benlagningar. (Höjd 7,8)

Varunr 160303

7 December 2014

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 3 500 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

3 200 SEK2014-12-07 11:16
3 000 SEK2014-12-07 09:40
2 900 SEK2014-12-06 22:26
2 700 SEK2014-12-06 17:02
1 600 SEK2014-12-06 09:52
500 SEK2014-12-04 23:39
400 SEK2014-12-03 22:11
350 SEK2014-12-03 22:18
150 SEK2014-12-03 20:40
150 SEK2014-12-03 20:54
100 SEK Startpris

2014-12-07 Julauktion, Söndag 7 december Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-17.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms