51. Jemt Olov Persson (f.1871)

Träskuren och delvis bemålad häst. Osignerad. Benlagningar. (Höjd 11)

Varunr 160304

7 December 2014

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 3 500 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

3 200 SEK2014-12-07 11:13
3 000 SEK2014-12-07 10:17
2 800 SEK2014-12-06 22:28
1 700 SEK2014-12-06 09:53
300 SEK2014-12-05 07:19
250 SEK2014-12-04 23:33
200 SEK2014-12-04 13:02
150 SEK2014-12-03 20:41
100 SEK Startpris

2014-12-07 Julauktion, Söndag 7 december Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-17.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms