59. Ronald de Wolfe (f.1920)

Olja på pannå, kustlandskap. Signerad. Bronserad ram. (29,5x45,5)

Varunr 161424

7 December 2014

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 2 200 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

2 200 SEK2014-12-07 12:03
2 100 SEK2014-12-07 11:34
1 300 SEK2014-12-07 09:43
800 SEK2014-12-07 05:14
150 SEK2014-12-05 21:42
100 SEK2014-12-05 18:54
100 SEK Startpris

2014-12-07 Julauktion, Söndag 7 december Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-17.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms