12. Jemt Olov Persson, tillskriven

Träskuren häst av furu. Osignerad. Ett bakben samt huvud med lagning. (Höjd 23)

Varunr 166169

8 Mars 2015 12:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 8 000 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

8 000 SEK2015-03-08 11:37
7 800 SEK2015-03-08 10:31
7 200 SEK2015-03-08 11:33
1 600 SEK2015-03-07 22:55
1 500 SEK2015-03-07 14:44
1 400 SEK2015-03-07 05:45
1 300 SEK2015-03-07 00:44
100 SEK Startpris

2015-03-08 Månadsauktion, Söndag 8 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms