17. Bestickuppsättning i silver, mestadels 1800-tal

Stora matskedar 10st, stora matgafflar 11st, matskedar 17st, stora matknivar 12st samt små matknivar 5st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med gravyr. (Vikt exklusive knivar 2163g., knivarnas vikt 1287g.)

Varunr 166150

8 Mars 2015 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 7 600 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

7 400 SEK2015-03-08 11:56
7 200 SEK2015-03-08 10:45
6 600 SEK2015-03-07 11:16
6 400 SEK2015-03-05 19:18
6 200 SEK2015-03-06 20:48
4 200 SEK2015-03-05 21:55
100 SEK Startpris

2015-03-08 Månadsauktion, Söndag 8 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms