19. Axel Fridell (1894-1935)

Etsning, "Stående naken modell". Signerad i plåten. Inramad. (18,5x12)

Varunr 167164

8 Mars 2015 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 1 200 SEK5 00 SEK6 00 SEK

1 100 SEK2015-03-08 11:34
1 000 SEK2015-03-08 09:25
800 SEK2015-03-07 13:20
600 SEK2015-03-06 21:49
300 SEK2015-03-06 15:32
100 SEK2015-03-05 19:09
100 SEK Startpris

2015-03-08 Månadsauktion, Söndag 8 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms