23. Carl Brandt (1852-1930)

Pastell, höstlandskap. Signerad och daterad 1905. Inramad. (51x70)

Varunr 166962

8 Mars 2015 12:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 1 200 SEK3 00 SEK4 00 SEK

1 200 SEK2015-03-08 10:57
1 100 SEK2015-03-07 17:02
800 SEK2015-03-07 23:16
500 SEK2015-03-05 19:00
300 SEK2015-03-06 20:50
150 SEK2015-03-05 22:28
100 SEK Startpris

2015-03-08 Månadsauktion, Söndag 8 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms