24. Carl Brandt (1852-1930)

Pastell, insjölandskap. Signerad och otydligt daterad. Ett hörn med veck. Inramad. (50x70)

Varunr 166961

8 Mars 2015 12:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK 600 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

600 SEK2015-03-08 11:40
550 SEK2015-03-07 23:16
500 SEK2015-03-05 19:00
400 SEK2015-03-07 23:14
150 SEK2015-03-05 22:29
100 SEK Startpris

2015-03-08 Månadsauktion, Söndag 8 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms