34. Bägare i tenn, 1700-tal

Godronnerad fot. Mynning med monogram GED. Undertill med åldermansranka. Bulor, mynning med mindre bristningar, ytslitage. (Höjd 17)

Varunr 166912

8 Mars 2015 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 1 500 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

900 SEK2015-03-08 11:54
850 SEK2015-03-08 10:48
750 SEK2015-03-08 11:15
350 SEK2015-03-06 21:06
100 SEK Startpris

2015-03-08 Månadsauktion, Söndag 8 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms