35. Madeleine Pyk (f.1934)

Färglitografi, "Skridskoseglaren". Signerad och daterad 76. Numrerad. Inramad. (46x37)

Varunr 167124

8 Mars 2015 12:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 1 600 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

1 600 SEK2015-03-08 11:52
1 500 SEK2015-03-07 17:55
1 300 SEK2015-03-04 17:21
900 SEK2015-03-05 21:42
250 SEK2015-03-05 21:05
100 SEK Startpris

2015-03-08 Månadsauktion, Söndag 8 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms