37. Erik Abrahamsson (1871-1907)

Olja på duk, segelbåt i skymning. Signerad och daterad 1894. I bronserad ram. Krackelyrer. (59x88)

Varunr 167010

8 Mars 2015 12:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 2 800 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

2 200 SEK2015-03-07 15:16
2 100 SEK2015-03-06 12:33
900 SEK2015-03-07 15:00
500 SEK2015-03-07 09:52
100 SEK2015-03-06 09:14
100 SEK Startpris

2015-03-08 Månadsauktion, Söndag 8 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms