38. Einar Norelius (1900-1984)

Färglagd etsning, "Drömmarens hus". Signerad och numrerad 2/10. Inramad. (20x24)

Varunr 167011

8 Mars 2015 12:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 4 000 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

2 900 SEK2015-03-08 11:17
2 800 SEK2015-03-08 11:44
1 800 SEK2015-03-08 11:28
1 000 SEK2015-03-08 10:23
550 SEK2015-03-08 11:02
400 SEK2015-03-07 13:01
250 SEK2015-03-07 07:50
100 SEK2015-03-05 21:52
100 SEK Startpris

2015-03-08 Månadsauktion, Söndag 8 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms