8. Sam Uhrdin (1886-1964)

Olja på duk, kvinna vid eldstad. Signerad och daterad 1941. (72x91)

Varunr 166955

8 Mars 2015 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 4 000 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

4 000 SEK2015-03-08 11:31
3 800 SEK2015-03-08 10:57
3 400 SEK2015-03-08 11:30
3 000 SEK2015-03-08 09:34
2 600 SEK2015-03-06 19:00
2 500 SEK2015-03-06 12:30
1 200 SEK2015-03-06 16:08
250 SEK2015-03-05 22:26
200 SEK2015-03-05 22:19
100 SEK2015-03-05 19:00
100 SEK Startpris

2015-03-08 Månadsauktion, Söndag 8 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms