1. Anders Zorn (1860-1920)

Etsning, "Vicke". Signerad i blyerts. I plåten daterad 1918. Inramad. (19x29)

Varunr 171750

10 Maj 2015 12:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 3 200 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

3 200 SEK2015-05-10 12:03
3 000 SEK2015-05-08 11:01
2 800 SEK2015-05-09 18:12
2 400 SEK2015-05-08 19:38
300 SEK2015-05-08 06:03
300 SEK2015-05-08 06:27
150 SEK2015-05-07 23:43
100 SEK Startpris

2015-05-10 Månadsauktion, Söndag 10 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms