11. Lennart Sand (f.1946)

Olja på duk, motiv med minervauggla i tall. Signerad och daterad 93. (60x48)

Varunr 171747

10 Maj 2015 12:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 3 300 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

2 200 SEK2015-05-10 11:58
2 100 SEK2015-05-09 22:20
2 000 SEK2015-05-08 20:41
1 900 SEK2015-05-08 21:18
950 SEK2015-05-08 15:45
850 SEK2015-05-08 04:13
650 SEK2015-05-08 06:06
200 SEK2015-05-07 23:45
100 SEK2015-05-07 19:33
100 SEK Startpris

2015-05-10 Månadsauktion, Söndag 10 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms