13. Carl Larsson (1853-1919)

Etsning, "Lisbeth och kalven". Osignerad. Oramad. Bladets yttre kant med slitage. (28,5x22)

Varunr 171794

10 Maj 2015 12:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 600 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

600 SEK2015-05-10 11:31
550 SEK2015-05-09 21:26
500 SEK2015-05-09 17:58
150 SEK2015-05-08 06:29
100 SEK2015-05-07 19:34
100 SEK Startpris

2015-05-10 Månadsauktion, Söndag 10 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms