15. Ottilia Adelborg (1855-1936)

Blandteknik, motiv med pojke. Monogramsignerad och daterad Skattungbyn sept. 95. Inramad. (32x22,5)

Varunr 171799

10 Maj 2015 12:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 1 300 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

1 300 SEK2015-05-08 22:26
1 200 SEK2015-05-08 20:18
700 SEK2015-05-08 20:20
450 SEK2015-05-07 23:29
200 SEK2015-05-07 23:08
100 SEK Startpris

2015-05-10 Månadsauktion, Söndag 10 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms