16. Erland Cullberg (1931-2012)

Akvarell, figurkomposition. Signerad. Inramad. (61x45)

Varunr 171643

10 Maj 2015 12:00

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

2 700 SEK2015-05-05 15:37
2 600 SEK2015-05-10 09:17
1 500 SEK2015-05-08 14:43
250 SEK2015-05-07 23:05
150 SEK2015-05-07 19:47
100 SEK Startpris

2015-05-10 Månadsauktion, Söndag 10 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms