24. Ottilia Adelborg (1855-1936)

Tuschteckning, motiv med flicka och kor. Monogramsignerad och daterad 1905. Inramad. (7,5x30)

Varunr 171798

10 Maj 2015 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 1 700 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

1 700 SEK2015-05-10 11:28
1 600 SEK2015-05-10 12:00
1 000 SEK2015-05-08 22:25
850 SEK2015-05-08 20:22
250 SEK2015-05-08 06:28
100 SEK Startpris

2015-05-10 Månadsauktion, Söndag 10 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms