25. Anders Zorn

Etsning, självporträtt 1897. Signerad i plåten. Oramad, kryssad plåt. (6x5)

Varunr 171796

10 Maj 2015 12:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK 900 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

900 SEK2015-05-10 11:54
850 SEK2015-05-10 11:37
650 SEK2015-05-09 12:37
550 SEK2015-05-08 12:09
100 SEK2015-05-08 08:05
100 SEK Startpris

2015-05-10 Månadsauktion, Söndag 10 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms