26. Okänd konstnär, 1800-tal

Olja på uppklistrad på pannå, porträtt Carl XIV Johan. Osignerad. Revor. (59x50)

Varunr 171809

10 Maj 2015 12:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 500 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

450 SEK2015-05-09 20:02
450 SEK2015-05-10 11:52
250 SEK2015-05-07 23:09
150 SEK2015-05-08 09:45
100 SEK Startpris

2015-05-10 Månadsauktion, Söndag 10 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms