27. Erland Cullberg (1931-2012)

Akvarell, figurkomposition. Signerad. Inramad. (47x36)

Varunr 171646

10 Maj 2015 12:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 2 500 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

2 500 SEK2015-05-10 11:57
2 400 SEK2015-05-10 11:59
1 400 SEK2015-05-05 15:37
1 100 SEK2015-05-10 03:12
600 SEK2015-05-09 14:06
400 SEK2015-05-08 08:24
100 SEK Startpris

2015-05-10 Månadsauktion, Söndag 10 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms