28. Erland Cullberg (1931-2012)

Akvarell, figurkomposition. Signerad. Inramad. (47,5x35,5)

Varunr 171647

10 Maj 2015 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 1 800 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

1 800 SEK2015-05-10 12:00
1 700 SEK2015-05-10 08:01
1 700 SEK2015-05-10 11:36
1 400 SEK2015-05-05 15:37
1 000 SEK2015-05-08 21:06
350 SEK2015-05-08 15:09
150 SEK2015-05-08 14:45
100 SEK Startpris

2015-05-10 Månadsauktion, Söndag 10 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms