29. Erland Cullberg (1931-2012)

Akvarell, komposition. Signerad. Inramad. (47x35)

Varunr 171648

10 Maj 2015 12:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 1 400 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

1 100 SEK2015-05-05 15:37
1 000 SEK2015-05-08 21:06
400 SEK2015-05-08 14:46
100 SEK Startpris

2015-05-10 Månadsauktion, Söndag 10 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms