34. Kandelabrar ett par, Oscarianska, 1800-talets slut

För fem ljus vardera. Förgylld mässing och porslin. Behängd med prismor. Prismor av varierande modell, lösa prismor medföljer. En ljusarm med bristning. (Höjd 46)

Varunr 171195

10 Maj 2015 12:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 1 800 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

1 800 SEK2015-05-10 11:30
1 700 SEK2015-05-10 09:31
1 100 SEK2015-05-09 01:04
550 SEK2015-05-07 23:38
300 SEK2015-05-07 21:43
100 SEK Startpris

2015-05-10 Månadsauktion, Söndag 10 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms