39. Ottilia Adelborg, tillskriven

Akvarell, landskapsbild med kvinna. Osignerad. Oramad. (23x16)

Varunr 171795

10 Maj 2015 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 2 300 SEK15 00 SEK16 00 SEK

650 SEK2015-05-08 20:18
600 SEK2015-05-09 18:46
500 SEK2015-05-09 13:28
200 SEK2015-05-07 23:32
100 SEK Startpris

2015-05-10 Månadsauktion, Söndag 10 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms