44. Erland Cullberg (1931-2012)

Olja på duk, figurkomposition. Signerad. (102x81)

Varunr 171649

10 Maj 2015 12:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 7 200 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

7 000 SEK2015-05-09 22:08
6 800 SEK2015-05-10 10:20
6 400 SEK2015-05-05 15:36
5 000 SEK2015-05-09 07:37
3 200 SEK2015-05-08 21:07
150 SEK2015-05-07 19:55
100 SEK Startpris

2015-05-10 Månadsauktion, Söndag 10 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms