11. Olle Hanspers (f.1923)

Kopparstick, "Manaus". Signerad och daterad 1984. Inramad. (64x48,5)

Varunr 172863

31 Maj 2015 12:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK 6 000 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

6 000 SEK2015-05-30 21:44
5 800 SEK2015-05-31 09:31
3 200 SEK2015-05-29 14:45
100 SEK Startpris

2015-05-31 Månadsauktion, Söndag 31 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms