21. Väggtelefon, LM Ericsson, Stockholm, omkring år 1900

Fanerad. Med detaljer i bemålad plåt. Ytslitage, mindre torrsprickor. (Längd 72)

Varunr 173002

31 Maj 2015 12:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 4 400 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

4 400 SEK2015-05-31 08:52
4 200 SEK2015-05-31 07:49
3 200 SEK2015-05-31 05:56
2 200 SEK2015-05-31 07:43
1 500 SEK2015-05-30 20:01
1 400 SEK2015-05-25 14:50
1 000 SEK2015-05-30 13:29
800 SEK2015-05-28 20:10
100 SEK Startpris

2015-05-31 Månadsauktion, Söndag 31 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms