24. Kaffeservisdelar, "Valencia", Ulla Procopé för Arabia

12st kaffekoppar med fat, gräddkanna samt sockerskål. En kopp med nagg. Mindre bruksslitage.

Varunr 173316

31 Maj 2015 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 2 200 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

1 300 SEK2015-05-31 12:03
1 200 SEK2015-05-29 17:25
1 100 SEK2015-05-29 13:22
150 SEK2015-05-29 16:48
100 SEK Startpris

2015-05-31 Månadsauktion, Söndag 31 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms