27. Stina Sunesson (1925-1999)

Färglitografi, figurscen. Signerad och numrerad. Inramad. Bladet med repa. (55x79)

Varunr 173360

31 Maj 2015 12:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 850 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

850 SEK2015-05-31 10:28
800 SEK2015-05-31 11:34
400 SEK2015-05-31 09:54
250 SEK2015-05-31 07:32
200 SEK2015-05-29 22:24
100 SEK2015-05-29 22:14
100 SEK Startpris

2015-05-31 Månadsauktion, Söndag 31 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms