57. Vattentunna i koppar, 1800-tal

Bandad dekor. Hänklar och lockknopp i mässing. Stämplad CB. (Höjd 60)

Varunr 173086

31 Maj 2015 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 1 600 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

1 600 SEK2015-05-30 12:54
1 500 SEK2015-05-30 15:58
800 SEK2015-05-29 23:07
250 SEK2015-05-29 08:07
200 SEK2015-05-28 21:05
100 SEK2015-05-28 20:06
100 SEK Startpris

2015-05-31 Månadsauktion, Söndag 31 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms