58. Trattgrammofon, tidigt 1900-tal

Låda i trä. Tratt i bemålad trä. Ytslitage, listsläpp. (Höjd 68)

Varunr 172874

31 Maj 2015 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK 2 100 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

1 700 SEK2015-05-31 09:58
1 600 SEK2015-05-31 09:16
1 200 SEK2015-05-29 15:19
400 SEK2015-05-28 20:13
250 SEK2015-05-29 08:07
150 SEK2015-05-28 17:43
100 SEK Startpris

2015-05-31 Månadsauktion, Söndag 31 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms