9. Bengt Berglund (f.1936)

Emaljtavla, komposition. Signerad och a tergo daterad 64. (32x37)

Varunr 168279

31 Maj 2015 12:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK 1 000 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

1 000 SEK2015-05-30 23:08
950 SEK2015-05-28 18:25
800 SEK2015-05-30 17:02
450 SEK2015-05-30 15:09
250 SEK2015-05-29 14:21
150 SEK2015-05-29 08:05
100 SEK Startpris

2015-05-31 Månadsauktion, Söndag 31 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms