13. Dräktväska, daterad 1890

Med broderad dekor och monogram. Baksida i läder. Bruksslitage. (Längd 22)

Varunr 174373

14 Juni 2015 12:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 2 200 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

2 000 SEK2015-06-13 23:40
1 900 SEK2015-06-14 11:59
800 SEK2015-06-13 19:02
550 SEK2015-06-13 00:08
150 SEK2015-06-11 23:21
100 SEK2015-06-11 22:37
100 SEK Startpris

2015-06-14 Veckoauktion, Söndag 14 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms