14. Kalkar i silver 8st, MGAB, 1950/60-tal

Invändigt förgyllda. (Höjd 11,5, vikt 440g.)

Varunr 174401

14 Juni 2015 12:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 1 700 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

1 700 SEK2015-06-14 10:42
1 600 SEK2015-06-14 10:16
1 300 SEK2015-06-12 10:50
1 300 SEK2015-06-12 14:48
1 000 SEK2015-06-11 23:13
100 SEK Startpris

2015-06-14 Veckoauktion, Söndag 14 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms