18. Carl Larsson (1853-1919)

Etsning, "Erik Gustaf Folcker". Monogramsignerad. Inramad. Bladet något buligt. (18x13,5)

Varunr 174057

14 Juni 2015 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 3 000 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

3 000 SEK2015-06-14 12:04
2 900 SEK2015-06-14 10:47
1 800 SEK2015-06-14 11:57
1 400 SEK2015-06-14 09:17
100 SEK Startpris

2015-06-14 Veckoauktion, Söndag 14 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms