29. Fat, Kina, 1700-tal

Underglasyrblå landskapsdekor. Kantnaggar. (Längd 28,5)

Varunr 173523

14 Juni 2015 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 650 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

650 SEK2015-06-14 12:00
600 SEK2015-06-12 17:28
350 SEK2015-06-12 13:34
100 SEK Startpris

2015-06-14 Veckoauktion, Söndag 14 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms