50. Tallrik, Kina, 1700-tal

Familie Rose-färger. Undertill med glasyrspricka, mindre kantnagg. (Diameter 26,5)

Varunr 173525

14 Juni 2015 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 200 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

200 SEK2015-06-14 11:59
150 SEK2015-06-12 22:25
100 SEK Startpris

2015-06-14 Veckoauktion, Söndag 14 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms