58. Trattgrammofon, tidigt 1900-tal

Låda i trä. Tratt i bemålad plåt. Vev finns. Ytslitage, färgsläpp. (Höjd 65)

Varunr 174087

14 Juni 2015 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 1 700 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

1 700 SEK2015-06-14 04:50
1 600 SEK2015-06-14 08:03
1 100 SEK2015-06-12 08:54
1 100 SEK2015-06-12 12:04
200 SEK2015-06-12 04:18
150 SEK2015-06-11 21:58
100 SEK2015-06-11 19:55
100 SEK Startpris

2015-06-14 Veckoauktion, Söndag 14 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms