9. Fat ett par, Kina, 1700-tal

Underglasyrblå dekor med motiv av fiskare. Kantnaggar. (Diameter 21)

Varunr 173521

14 Juni 2015 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK 1 300 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

1 300 SEK2015-06-13 16:48
1 200 SEK2015-06-14 07:41
1 000 SEK2015-06-13 23:13
150 SEK2015-06-12 09:42
100 SEK Startpris

2015-06-14 Veckoauktion, Söndag 14 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms