188. Dykarkniv, Siebe & Gorman, 1900-talets första hälft

Balja i mässing. Handtag i svärtat trä. Bladet signerat. Slitage, baljan med bulor. (Längd 34)

Varunr 175853

2 Augusti 2015 12:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK 950 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

900 SEK2015-08-02 11:47
850 SEK2015-08-02 11:40
650 SEK2015-07-31 06:12
600 SEK2015-08-01 08:46
500 SEK2015-07-29 21:03
150 SEK2015-07-30 18:02
100 SEK Startpris

2015-08-02 Månadsauktion, Söndag 2 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms