32. Dalahäst, 1900-talets början

Träskuren och bemålad. Bruksslitage, ett bakben med skada. (Höjd 16,5)

Varunr 175631

2 Augusti 2015 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 2 700 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

2 600 SEK2015-08-02 11:53
2 500 SEK2015-08-02 01:48
2 500 SEK2015-08-02 08:57
2 100 SEK2015-08-01 21:53
1 500 SEK2015-08-01 16:57
1 100 SEK2015-08-01 15:49
800 SEK2015-08-01 08:39
350 SEK2015-07-31 17:43
250 SEK2015-07-30 19:45
200 SEK2015-07-30 13:35
100 SEK2015-07-30 09:33
100 SEK Startpris

2015-08-02 Månadsauktion, Söndag 2 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms