34. Plånbok i läder, 17/1800-tal

Med pressad dekor. Med text "Stora Tuna, Yttre skomsarby...". Bruksslitage. (Längd 15)

Varunr 175461

2 Augusti 2015 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK 600 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

500 SEK2015-08-01 22:56
450 SEK2015-08-01 23:49
300 SEK2015-08-01 21:57
100 SEK Startpris

2015-08-02 Månadsauktion, Söndag 2 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms