46. Slaglåsgevär, 1800-tal

Betsad kolv. Oktagonal pipa. Slitage, kolv med spricka. (Längd 126)

Varunr 175682

2 Augusti 2015 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 2 000 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

2 000 SEK2015-08-01 21:30
1 900 SEK2015-08-01 13:57
1 900 SEK2015-08-01 18:38
1 600 SEK2015-08-01 17:35
300 SEK2015-07-31 22:24
200 SEK2015-07-31 21:15
100 SEK2015-07-31 01:58
100 SEK Startpris

2015-08-02 Månadsauktion, Söndag 2 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms