47. Slaglåsgevär, 1800-tal

Målad kolv med ammunitionsfack. Oktagonal pipa. Slitage, kolv med sprickor. (Längd 103)

Varunr 175683

2 Augusti 2015 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 1 900 SEK21 00 SEK22 00 SEK

1 900 SEK2015-08-01 22:00
1 800 SEK2015-08-01 13:57
1 300 SEK2015-07-31 16:10
1 100 SEK2015-07-31 10:12
100 SEK Startpris

2015-08-02 Månadsauktion, Söndag 2 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms