14. Mattallrik, "Flora Danica", Royal Copenhagen, 1949

Med handmålad dekor och förgyllning. Konturerat brätte. Liten kantlagning, liten fotringsnagg. Andra sortering. (Diameter 25)

Varunr 176660

23 Augusti 2015 12:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 1 700 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

1 200 SEK2015-08-23 12:01
1 100 SEK2015-08-23 10:42
1 000 SEK2015-08-23 03:59
500 SEK2015-08-21 00:47
250 SEK2015-08-21 17:25
100 SEK Startpris

2015-08-23 Månadsauktion, Söndag 23 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms