21. Wakizashi, Japan, 17/1800-tal

Fuchi och kashira i brons med mon. Kozuka i brons med signerat blad. Klingan med rost och hack. Balja med mindre skador. (Längd 65)

Varunr 176171

23 Augusti 2015 12:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 4 400 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

4 400 SEK2015-08-23 10:18
4 200 SEK2015-08-23 10:57
3 800 SEK2015-08-22 16:43
3 000 SEK2015-08-23 10:09
2 600 SEK2015-08-22 09:38
500 SEK2015-08-21 18:19
450 SEK2015-08-21 16:34
400 SEK2015-08-21 14:22
300 SEK2015-08-21 12:14
100 SEK Startpris

2015-08-23 Månadsauktion, Söndag 23 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms